Ūla

Norite ne tik pasigrožėti Dzūkijos gamtovaizdžiu , bet taip pat įveikti plaukiant ne vieną mestą upės iššūkį? Patariame išbandyti plaukimą Ūlos upe.  Plaukimas prasideda nuo Krokšlio – Kašėtų kaimas 5,5  val. ,nuo Kašėtų kaimelio iki Zervynų kaimo (plaukimas trunka 3 val. ), kuris išsiskiria iš kitų Dzūkijos kaimelių savo autentiškumu, todėl aplankę šį kaimelį, jausitės lyg sugrįžę praeitį. Taip pat siūlome išbandyti dar šiuos maršrutus: .nuo Zervynų – Trakiškių stovyklavietės 5,0 val., o nuo Trakiškių – Puvočių stovyklavietės 4,0val.

Merkys

Merkio upė yra viena iš ilgiausių Dzūkijos upių. Plaukimą šia upe rekomenduočiau asmenims, plaukiantiems baidarėmis pirmą kartą ar norintiems išbandyti plaukimą kartu su mažais vaikais. Merkio upė yra viena lengviausiai įveikiamų maršrutų, kuri nereikalauja daug energijos irklavimui. Plaukiant šia upe taip pat galite mėgautis gražia gamta.

Grūda

Grūdos upė pasižymi ekstremalumu, todėl rekomenduoju, patyrusiems plaukikams, kuriems nusibodusios ramios upės ir norintiems patirti nuotykių, plaukti šia upe. Grūdosupė pareikalaus iš Jūsų ištvermės ir fizinių jėgų. Šia upe plaukti galime pasiūlyti dviejų dienų maršrutą: nuo Darželių iki Kašėtų (5,0 val.) ir nuo Kašėtų iki Puvočių (4,0val.).Vienas įdomiausių plaukimo maršrutų Lietuvoje.

Varėnė

Varėnės upe galime pasiūlyti tik vienos dienos maršrutą, kuris yra nuo Bobriškių iki Senosios Varėnos (5,5val.). Plaukiantiems šia upe teks įveikti ne vieną kliūtį, bet taip pat galės pasimėgauti kartu ir ramiu plaukimu bei gamta.